• TEGOLA

TEGOLA

 • від 150 грн.

 • ціна за метр квадратний

TEGOLA – якість та доступність

Італійський концерн IWIS, заснований у 1977 році, – виробник відомої на весь світ бітумної черепиці під торгівельною маркою TEGOLA. На сьогоднішній день корпорація включає в себе 10 заводів, що знаходяться в різних куточках світу. Гнучка м’яка покрівля Тегола – це якісна та доступна недорога бітумна черепиця.

Склад бітумної черепиці Тегола:

 • бітум – основа гідроізоляції модифікатор - подовжує строк експлуатації бітума
 • філер або мінеральний наповнювач скловолокна - міцно тримає на собі інші складові
 • базальтовий гранулят - зовнішнє покриття, що керамізується при високих температурах для надання стійкості кольорам, що отримуються додаванням оксидів металів


Вважається, що чим більша товщина гнучкої черепиці, при однакових інших характеристиках, тим краща її якість та довший термін експлуатації покрівлі. З тієї точки зору, найкращою буде двошарова бітумна черепиця TEGOLA лінії Майстер.

Бітумна черепиця TEGOLA – це черепиця гарантованої якості, що підтверджена сертифікатом ISO 9001, в широкі рамки якого включені не тільки всі етапи проектування і виробництва черепиці, але також якість системи обслуговування клієнтів. Крім того, компанія TEGOLA домоглася отримання сертифікату ISO 14001, що регламентує екологічну чистоту виробництва покрівельних матеріалів.

Лінія NobilTile

В основі нової бітумної черепиці NobilTile – скловолокно, виготовлене за новою технологією плетіння волокон. Воно дозволяє створити оптимальну щільність армуючого шару і збільшити його міцність на 30%. Верхній шар - базальтовий гранулят трьох різних фракцій, що забезпечує суцільне і надійне зовнішнє покриття. Фарбування відбувається неорганічними пігментами при температурі вище 650 ° С. Цей процес дозволяє отримати насичені кольори на весь термін служби черепиці. У якості полімерного наповнювача служить АПП-модифікований бітум, який гарантує стійкість черепиці до перепадів температури, сонячного випромінювання і появи грибка.

NobilTile - це 18 варіантів в п’яти формах нарізки, що дозволяє знайти рішення для будь-якого проекту.

Серія SHERWOOD

Двошарова черепиця SHERWOOD – еталон надійності та стилю. Складна геометрична структура, створена прямокутниками різної величини, утворює двошарове покриття з ідеальною стійкістю до агресивного зовнішнього середовища.

Кольорова гама:

Серія ACCENT

Бітумна черепиця ACCENT – виразний матеріал з асиметричною нарізкою. Відмінно підійде для будівель з покрівлею прямокутних форм. Гострі кути даху будуть ідеально поєднуватися зі складною геометрією пелюсток.

Кольорова гама:

Серія WEST

Cтрога шестигранна форма бітумної черепиці WEST створює привабливий геометричний візерунок. Завдяки вже традиційному для Тегола забарвленню гранулята, покрівля з м’якої черепиці WEST виглядає, як панно зі справжньої мозаїки. Таке покриття буде гармонійно виглядати на сучасних будинках з елементами класики.

Кольорова гама:

Серія VERONA

Напівкруглі форми, дахові хвилі і купольні елементи – це бітумна черепиця VERONA. Нарізка, що імітує старовинну покрівлю «бобровий хвіст», створює ілюзію натуральних матеріалів – каменю та дерева. Ця особливість допоможе з легкістю вписати будівлю, як в міський, так і в сільський пейзаж.

Кольорова гама:

Серія LOFT

Бітумна черепиця LOFT має структуру у формі цегельної кладки. Вона одночасно строга і елегантна, що робить її досить універсальною. Це може стати лаконічним рішенням для мінімалістичного стилю та строгих класичних будівель. Природні м’які відтінки доповнюють гармонійний образ Loft.

Кольорова гама:

Двошарова черепиця TEGOLA

Бітумна ламінована двошарова черепиця TEGOLA має подвійну посилену основу, два шари міцно з’єднані шляхом спікання за допомогою бітумної мастики. Така конструкція надає особливу надійність та неперевершену візуальну перевагу вашій покрівлі!

Кольорова гама:

Алюмінієва черепиця TEGOLA ULTIMETAL

Унікальна алюмінієва гнучка черепиця Тегола Ultimetal – це бітумна черепиця, у якої відсутня класична кам’яна крихта. Верхній шар покрівельного матеріалу зроблений з легкого і міцного алюмінію, який покритий полімерним барвником з матовою текстурою. Новітня унікальна технологія виготовлення верхнього шару дозволяє при відносно невисокій ціні матеріалу, гарантувати надійність і безпеку покрівлі на довгі роки.

Кольорова гама:

Мідна черепиця TEGOLA PRESTIGE

Мідна черепиця Tegola PRESTIGE – це гнучка черепиця, покрита шаром міді, яка є одним з кращих покрівельних матеріалів. Мідь – елітний матеріал, відомий своєю довговічністю в різних виробах, що використовуються всередині і зовні будинку.

Кольорова гама:

Бітумна черепиця TEGOLA PREMIUM

Декоративне покриття черепиці TEGOLA PREMIUM виконано з керамінізованого базальтового грануляту, термін служби якого практично безмежний. Бітумна черепиця Tegola Premium, це якісний бітум, нанесений на міцну основу з чистого скловолокна. Ця черепиця дозволяє здійснювати монтаж будь-яких форм і надійно захищає будинок від негоди. Колекція гнучкої черепиці PREMIUM містить декілька моделей з оригінально стилізованою нарізкою гонту. Наприклад, Майстер і Зодчий нагадують старовинну дранку, а Ліберті, Версаль і Кастелло асоціюються з дахами середньовічних замків.

Колірна гамма черепиці PREMIUM ідеально повторює кольори натуральних покрівельних матеріалів. Форма гнучкої черепиці TEGOLA PREMIUM також допомагає передати відчуття епохи. Пелюстки неправильної форми, об'єднані в двошарову структуру, зроблять покрівлю рельєфною.

Серія MASTER

Бітумна черепиця MASTER відрізняється незвичайною формою окремих пелюсток. При укладанні гонтів створюється унікальний візуальний ефект двошарового покриття.

Кольорова гама:

Cерія VERSAILLE

Гнучка черепиця колекції Versaille – втілення справжнього аристократизму палацової архітектури королівських будинків Європи. Пелюстки ромбовидної форми здатні додати витонченості будь-якій покрівлі. Після укладання, готова покрівля дуже нагадує даху розкішних палаців і старовинних замків.

Кольорова гама:

Cерія Liberty

М'яка черепиця колекції Liberty має автентичний західноєвропейський вигляд. Довершеність форми надає простір для створювання унікального дизайну в сучасному стилі. Унікальна нарізка гонтів не повторюється ні в одній колекції інших виробників. Листи бітумної черепиці Ліберті складаються з трьох пелюсток, що мають симетрично скошені краї. Чергування різних відтінків надає покрівлі особливу декоративність і об’ємний рельєф.

Кольорова гама:

Cерія Castello

Колекція Castello з першого погляду асоціюється із середньовічними замками. Підсилює це враження кольорова гама колекції, що складається з коричневих та сірих відтінків, які нагадують натуральний камінь та дерево. Гармонійне поєднання форми та кольору надає колекції рицарської епохи відповідного вигляду.

Кольорова гама:

Cерія Zodchij

Колекція гнучкої черепиці Zodchij має старовинний вигляд та імітує натуральну обпалену глину, дерев’яну дранку або шматки сланцю. Покрівля створює враження, що вона вручну викладена традиційними природними матеріалами. Ефект ручної роботи та об’ємності створюється завдяки чергуванню гонтів різних типів і неоднорідній структурі вихідного матеріалу. Особливо красиво виглядає ця колекція на дерев’яних будівлях.

Кольорова гама:

Бітумна черепиця TEGOLA SUPER

Бітумна черепиця Tegola Super зроблена на основі армуючого скловолокна, просоченого якісним модифікованим бітумом, якому притаманні всі пластичні властивості, необхідні для експлуатації в погодних умовах України.

Ця черепиця легко переносить перепади температури, проливні дощі, затяжні снігопади і спекотне палюче сонце. Верхнім захисним шаром слугує керамізований базальтовий гранулят, що здатен зберігати свій колір і інші властивості на протязі декількох десятиліть. Бітумна черепиця Tegola Super добре буде пасувати будинку у сучасному стилі. Завдяки великому вибору форм і кольорів, будинок може набрати більш класичного вигляду або, навпаки - нетрадиційного.

Cерія Gothik

Гнучка черепиця TEGOLA SUPER Gothik – гарний варіант для тих, хто шукає нестандартне рішення для дому із сучасною архітектурою. Модель виділяється нетиповою формою гонту, не схожою на решту малюнків колекції Gothik. Гонти прямокутної форми накладаються один на другий, утворюючи покрівельне покриття з нестандартним малюнком з візуальним ефектом об’ємності. Гарні природні відтінки покриття дозволяє покрівельного покриття гармонійно вписатися в ландшафт. Неповторна гра світла виникає завдяки чергуванню темних і світлих відтінків кольору на пелюстках.

Кольорова гама:

Cерія Mosaic

Колекція Mosaic привертає увагу м'якими тоновими переходами з основного в темні кольори. На мозаїчній поверхні виникає цікава гра сонячного світла. Традиційна форма шестигранника характерна для європейської архітектури. Колекція відмінно підійде для створення покрівлі в будинках середземноморського і європейського стилю. Мозаїчний малюнок створюється завдяки вдалому поєднанню форми пелюсток і використанню різних відтінків кольору з невеликими домішками чорного, що надає тіні.

Кольорова гама:

Cерія Standart

Гнучка черепиця Standart має простий прямокутний малюнок, що виглядає строго і чітко. Пом’якшує форму різноманітна кольорова гамма, яка охоплює пастельні і яскраві фарби. Бітумна черепиця Tegola Super Standart буде добре пасувати будинкам з архітектурою у сучасному стилі, підкреслюючи елегантність та довершеність.

Кольорова гама:

Cерія Traditional

Колекція бітумної черепиці Traditional складається з гонтів заокругленої форми. Вона ідеально підійде для оздоблення башточок, куполоподібних форм та складних багатоярусних дахів. Тому модель Traditional відповідає найсуворішим вимогам гнучкості. У готовому вигляді покриття виглядає як популярна традиційна черепиця «бобровий хвіст». Черепиця колекції Traditional дуже стійка до різких перепадів температури, а завдяки особливій технології виробництва (керамізації гранулята), не вицвітає.

Кольорова гама:

Cерія Master J

Гнучка черепиця колекції Master J – це висококласний покрівельний матеріал з відмінними гідроізоляційними характеристиками. Гонти Майстер J мають два шари. Такий вид покриття називають ламінована черепиця або двошарова бітумна черепиця. Асиметрична розкладка гонтів і складні забарвлення створюють ефект тривимірності, візуально збільшуючи об'єм.

Кольорова гама:

Бітумна черепиця TOP SHINGLE

Бітумна черепиця Top Shingle – ідеальне співвідношення ціни та якості, вироблена за унікальними технологіями на основі бітумного компонента, скловолокна та крихти базальту. Бітумна черепиця Top Shingle буде добре пасувати будинку із сучасною архітектурою. Стійка до зміни температур та вигоряння черепиця Top Shingle надійно захистить дім від негоди протягом років.

Cерія TOP SHINGLE Premier

Бітумна черепиця Tegola TOP SHINGLE Premier – сучасний матеріал для облаштування надійної покрівлі. Чотирикутна нарізка, властива колекціям Майстер, що входять до серій Супер та Преміум, утворює двошарову ламіновану бітумну черепицю, поверхня якої вирізняється підвищеною надійністю та захистом від агресивної середи навколишнього середовища. Кольорова гама колекції складається з м’яких, але насичених барв, що набуватимуть природності в будь-якому ландшафті. Завдяки спеціальній технології оброблення грануляту, дах буде виглядати яскраво та ошатно протягом багатьох років. При тому, що вся бітумна черепиця Tegola має гарну якість, модель Premier до того ж має невисоку ціну, що робить її особливо привабливою для кожного покупця.

Кольорова гама:

Cерія TOP SHINGLE Futuro

Бітумна черепиця Tegola TOP SHINGLE Futuro – сучасний матеріал для облаштування надійної покрівлі. Нарізка гонту у вигляді прямокутників, що накладаються один на другий, створює щільне якісне покриття. Тонові переходи у межах кольору створюють об’ємний цікавий малюнок. Дах, що вкритий м’якою черепицею Futuro, виглядає нетипово та привабливо. Кольорова гама колекції складається з м’яких, але насичених барв, що набуватимуть природності в будь-якому ландшафті.

Кольорова гама:

Cерія TOP SHINGLE Vintage

Гнучка черепиця Vintage вирізнить стиль будинку. Назва колекції відображає сутність естетичного зовнішнього вигляду цього покрівельного матеріалу. Фактура м’якої черепиці Vintage створена з прямокутників, покладених у вигляді цегляної кладки. Зістарені затемнені фрагменти надають черепиці особливий стилізований вигляд. Така покрівля буде пасувати різноманітним будівлям. Особливо вигідно вона підкреслить будови, виконані в стилі хай-тек.

Кольорова гама:

Cерія TOP SHINGLE Smalto

Модельний ряд Smalto з колекції TOP SHINGLE – це шестигранні гонти гнучкої черепиці Smalto, скомпоновані у вигляді бджолиних сот. Цікава форма у поєднанні з м’якістю тонових переходів надає покрівлі ефект мозаїки. Витончена фактура цієї бітумної черепиці надає декоративний вигляд як невеликим будівельним конструкціям, так і вагомим архітектурним спорудам. Черепиця серії Smalto виконана з багатошарового матеріалу і має досконалі характеристики. Завдяки клейовій основі і легкості листів, вона дуже зручна у використанні.

Кольорова гама:

ЧЕРЕПИЦЯ – СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ TEGOSOLAR

Черепиця – сонячна енергія Tegosolar: унікальна розробка компанії концерну IWIS, що поєднує функції сонячних батарей з технологічними властивостями бітумної черепиці. Фотогальванічні елементи, з яких збирається верхній шар черепиці, поглинаючи сонячну енергію, виробляє електричну. В основі Tegosolar лежить бітум, який надає цим сонячним батареям гнучкості. Завдяки цьому фотогальванічна черепиця Tegosolar сумісна з будь-якою бітумною черепицею Тегола.

Сонячні батареї Tegosolar витримують навіть вагу людини. Гнучкість цієї черепиці дозволяє також клеїти її на стіни і плоский дах. Tegosolar покрита зверху полімерним шаром, який має функцію самоочищення (не потребує додаткового догляду) та властивості, що сприяють захисту від ультрафіолету і опадів.

Переваги черепиці Tegosolar:

 • як і традиційна бітумна черепиця, фотогальванічна проста в укладанні
 • для монтажу не потрібно додаткове зміцнення обрешітки
 • не є крихким матеріалом, тому що не містить скла
 • при невеликій вазі має високу міцність (витримує вагу людини)
 • антиблікова поверхню
 • висока продуктивність у порівнянні зі звичайними сонячними батареями
 • ефективна робота при розсіяному світлі
 • робоча температура до +85 градусів Цельсія.