Покрівельні матеріали

Хороший надійний дах – це професійно спроектована та якісно реалізована інженерна конструкція з заданими несучими, тепло- та шумоізоляційними властивостями,  досягнення яких можливе лише при умові дотримання всіх норм та стандартів, які застосовуються до такого виду інженерних систем, якісних матеріалів та професійного виконання робіт.


Процес здійснення покрівельних робіт проходить у наступному порядку:

  1. Виїзд з метою обстеження об’єкту, розробки та погодження проєкту майбутньої покрівлі як цілісної інженерної конструкції з подальшим формуванням кошторису.
  2. Встановлення, заміна і демонтаж (за необхідності), монтаж під настильної несучої конструкції (балки перекриття, стропильні системи).
  3. Закупка погодженого в проєкті покрівельного матеріалу (метало черепиця, профнастил, бітумна черепиця, натуральна черепиця, композитна черепиця, будівельні кріплення, додаткові аксесуари та ін.).
  4. Доставка та монтаж покрівлі спеціалістами компанії «Альфа Ліберті».
  5. Контрольно - дефектаційне обстеження об’єкту з метою виявлення та виправлення можливих відхилень від проекту під час проведення покрівельних робіт.
  6. Здача об’єкта замовнику і проведення розрахунків.


Вартість покрівельних робіт прораховується індивідуально в залежності від площі покрівлі, виду покрівельного та під настильного матеріалу, наявності та кількості наскрізних виступів (димарі, вентиляційні системи, мансардні вікна), наявності навісних конструкцій (громовідводів, снігозатримуючі упори), конфігурації покрівлі та схеми розташування і кріплення водовідвідних систем.


Поряд з експлуатаційними властивостями покрівлі окрему увагу слід приділити естетичній функції, оскільки покрівля завершає архітектурний ансамбль будівлі чи споруди. Тому її візуальне рішення є не менш важливим ніж технічне. Враховуючи це фахівці «Альфа Ліберті» готові запропонувати та реалізувати візуально-конструктивні рішення будь-якої складності.


Компанія «Альфа Ліберті» надає широкий спектр покрівельних робіт: монтаж, демонтаж та ремонт покрівлі, включаючи монтаж кроквяної системи, монтаж гідро- та пароізоляційних матеріалів, встановлення громовідводів та ін. в Коломиї, Косові, Снятині, Чернівцях, Івано-Франківську, Городенці, Тернополі, Яремчі, Надвірні, Калуші, Галичі та інших населених пунктах західної України.