Громовідводи

від 8000 грн.
Замовити
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Громовідвід – це надійний захист вашого дому та близьких від стихії.

Нормативні вимоги до улаштування захисту будівель і споруд від блискавки в Україні затверджені ДСТУ Б В.2.2-38:2008

Згідно цих стандартів блискавко захисна система (громовідвід) є обов’язковою складовою частиною кожної житлової та промислової будівлі.
Основне призначення громовідвідних систем (громовідводів) полягає у тому, щоб відвести електричний заряд та супроводжуючий його електромагнітний імпульс, спричинений блискавкою, і тим самим ліквідувати його руйнівний потенціал: громовідвідні системи спрямовують потік високовольтної електричної енергії в магістраль, яка перенаправляє її в контур поглинання, який знаходиться в землі.


Блискавко захисні системи (громовідводи) бувають двох видів: зовнішні та внутрішні; в свою чергу зовнішні можуть бути встановлені на будівлі, яку захищають, і бути її частиною, або бути самостійною ізольованою конструкцією.


Зовнішня блискавко захисна система (громовідвід) є найбільш поширеною.
Вона складається з трьох елементів:

  • блискавко приймач;
  • струмовідвід;
  • заземлювач.


У виготовленні цих елементів блискавко захисної системи (громовідвід) компанія «Альфа Ліберті» віддає перевагу використанню таких матеріалів як мідь та алюміній.
Встановлення блискавко захисних систем (громовідводів) вимагає індивідуального підходу до кожного з наших клієнтів. Тому перед тим, як визначитися з конструкцією блискавко захисної системи (громовідводу), сaпеціалісти компанії «Alfa Liberty» в першу чергу беруть до уваги архітектурні і інженерні особливості будівлі, яку треба захистити (форма будівлі, матеріал, з якого зроблена покрівля і товщина цього матеріалу, схеми розміщення комунікацій, наявність/відсутність ізоляційного покриття, наявність/відсутність металевих водостічних і технологічних труб і резервуарів та інших металевих елементів.

Врахування цих особливостей дає змогу спеціалістам компанії «Альфа Ліберті» обладнати ефективну і надійну блискавко захисну систему (громовідвід) з оптимальними часовими, фінансовими і ресурсними затратами.

Довірити захист своєї родини, домівки і дорого вартісного побутового обладнання від блискавки та її пагубного впливу можна тільки найкращим.

Якщо Ви мешкаєте в Коломиї, Косові, Снятині, Чернівцях, Івано-Франківську, Городенці, Тернополі, Надвірні, Калуші чи Галичі і хочете бути впевненими, що Ваша блискавко захисна система (громовідвід) гарантовано спрацює належним чином в необхідний момент - звертайтеся до спеціалістів компанії «Альфа Ліберті».