Z-LOCK - має високоякісний спосіб виготовлення, та особлива в монтажу. У ній відсутні видимі отвори для саморізів, адже вони всі приховані у ексклюзивній системі - “під замком”, яка повністю виключає утворення протічок від неправильно закрученого саморіза, а правильна система монтажу гарантує найміцніше з’єднання частин покриття між собою.
Детальніше
MODERN, MONTEREY, RETRO, VENERA, Z-LOCK, ERA, INTEGRA, STATUS, MURANO, VENECJA, STATUS та багато інших під замовлення.
Детальніше
Надаємо послуги для створення надійного даху, який служитиме не один десяток років:
Детальніше
3 такою покрівлею буде тепло і затишно в будинку навіть без додаткового шару теплоізоляції.
Детальніше
Новітня та сучасна форма хвилі металочерепиці "ЕРА" додасть вашому будинку унікальності. Вишуканий вигляд "Ери" часто порівнюють з класичною черепицею.
Детальніше
Монтаж фальцевої покрівлі – процес трудомісткий, проте фахівцям-монтажникам нашої команди все під силу, а ціна на покриття та монтаж вас приємно здивує, адже в нас вона - найнижча у всьому західному регіоні!
Детальніше
Фахівці команди Альфа Ліберті знають як перетворити дахове приміщення на житловий, світлий та затишний простір, у якому з успіхом можна облаштувати дитячу кімнату, спальню, робочий кабінет, бібліотеку, ванну і навіть тренажерний зал чи будь-яку кімнату за вашим бажанням. (Додаємо фото-ідеї для облаштування мансардної кімнати у альбомі)
Детальніше
ВСІ ВИДИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПОКРИТТЯПРОДАЖ; ДОСТАВКА; МОНТАЖ; ГАРАНТІЯ
Детальніше
Потрібно замінити дах, а коштів не вистачає? В АЛЬФА ЛІБЕРТІ - ДАХ В КРЕДИТ ПІД 0% Фантастика? Ні, РЕАЛЬНІСТЬ!
Детальніше
Показано з 1 по 9 із 70 (8 сторінок)